ייעוץ

מהגרים עשויים להתקל בכמה אתגרים וקשיים בזמן הקליטה וההתארגנות במדינה החדשה שלהם. כגון, להתאים לתרבות ולשפה החדשה, למצוא מקום מתאים להתגורר ולמצוא עבודה. בנוסף, אפשר להתקל בבעיות אם אין תמיכה משפחתית או קהילתית. אנחנו מציעים ייעוץ , מידע והכוונה. מטרת השירות היא לעזור למהגרים להתאקלם טוב יותר ולהצליח בכל מקום שהם נמצאים. השירות כולל גם הפניה לאנשי מקצוע בתחומים נדרשים כמו הפיננסי, המשפטי, הרפואי וכן הלאה.. בנוסף, תוכלו לקבל מדריכים מפורטים והסברים בנושאים רלוונטיים .

מועדון עסקים

במועדון העסקים שלנו נמצאים ישראלים המעוניינים להתחיל עסק חדש בשוק האמריקני. המועדון כולל מפגשים כל חודש עם ייעוץ עסקי אישי ממומחים בתחום, שיעורי מידע והדרכות לגבי ניהול עסק ואיך להתאים אותו לשוק האמריקני. בנוסף, אנו מספקים סדנאות וקורסים של כל הכרוך בניהול עסק בארה"ב. אנו מציעים ניהול חשבונות, יצירת מודל עסקי, ואיך לבצע פעולות חשובות כמו פתיחת חשבון בנק או הקמת חברה. אנו איתכם לאורך כל שלבי ההתאמה לשוק האמריקני כדי להבטיח את הצלחת העסקים שלכם בארה"ב.

פרסום ושיווק

שירות הפרסום והשיווק שלנו מיועד לעזור לעסקים להצליח בפרסום ושיווק לקהל ממוקד וספציפי בארה"ב- קהל ישראלי חרדי. השירות כולל בחינת הצורך המדוייק של קהל היעד ופיתוח אסטרטגיה מתאימה לקידום המוצר או השירות שלכם . אנחנו מציעים פלטפורמת פרסום ייעודית לקהל יעד ישראלי חרדי בארה"ב. במה זו מתמחה בנושאים המעניינים את קהל היעד ופונה לאנשים שיש להם עניין בפעילות העסקית שלך. כמו כן, הערכת תכני המודעות נעשית באופן אישי ומיועד לצרכי הקהל המדוייק שהוא התמקדות הפעילות שלך. זה מאפשר לנותן השירות לפרסם באופן מקוון את המודעות שלו ולהשיג תשומת לב גבוהה , וכך להגיע ליותר לקוחות ולהכנסה גבוהה יותר.